Jeffrey Alexander 527-160ABSB Bremen Gavel Pull, Brass/Antique Brass
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
15
quantity
Product details
Category
From the Manufacturer Size Options:Large, Finish Options:Antique Brushed Satin Brass, Center to Center:6.3' (160mm) Centers Gavel Cabinet Pull (Drawer Handle). Packaged with two 8/32' x 1' screws.
  • Center to Center: 6.3" - Length: 6.5625"